O eplas.pl

Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.

Słowa Alberta Einsteina stały się dla nas inspiracją przy tworzeniu „Elektronicznej PLAtformy Samorządowej – EPLAS.PL

W sposób prosty, zrozumiały tłumaczymy i omawiamy nawet najbardziej złożone zagadnienia. 

Aby móc to robić naszymi ekspertami i wykładowcami są najwybitniejsi specjaliści, posiadający ogromną wiedzę teoretyczną, oraz doświadczenie praktyczne.

Dynamicznie zmieniające się prawodawstwo, rosnące oczekiwania społeczne związane z kompetentną obsługą mieszkańców sprawiają, iż pracownicy samorządowi muszą posiadać wiedzę, która pozwala im w sposób profesjonalny realizować powierzone zadania. Żeby realizować, zdefiniowane w przepisach ustawy o pracownikach samorządowych cele, w tym te kluczowe, takie jak zapewnienie zawodowego, rzetelnego i bezstronnego wykonywania zadań publicznych niezbędne jest ciągłe poszerzanie wiedzy.

EPLAS.PL została stworzona po to by podnosić kompetencje zawodowe pracowników samorządowych.

Zdobywaj wiedzę specjalistyczną

Zgodnie z ideą jaka przyświecała nam podczas tworzenia platformy EPLAS, trenerzy w sposób zrozumiały i przystępny tłumaczą najbardziej złożone zagadnienia.

Wymieniaj się doświadczeniami

Zapewniamy kontakt i wymianę informacji pomiędzy pracownikami z innych jednostek samorządu terytorialnego i specjalistami.

Śledź zmiany prawne

Nasi wykładowcy poinformują Cię o planowanych zmianach legislacyjnych oraz szczegółowo je omówią.

Zdobywaj doświadczenie

Wykładowcy EPLAS to przede wszystkim praktycy. Omawiamy problematyczne zagadnienia wykorzystując praktyczne i rzeczywiste przykłady.

Potwierdź swoją wiedzę

Po zakończeniu kursu będziesz mógł wygenerować swój certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu.

Zalety szkoleń

na platformie EPLAS.PL

BAZA SZKOLEŃ

Weź udział w  szkoleniach na platformie EPLAS. W abonamencie dostaniesz dostęp do szkoleń online dla Ciebie i Twoich współpracowników, oraz bazy wykładów, które się już odbyły. Baza rośnie, bo w każdym miesiącu dokładamy kolejne szkolenia, dzięki czemu uzyskujesz realny dostęp do wiedzy, która z pewnością zaprocentuje w Twojej pracy zawodowej. Wszystko w jednym miejscu, dostępne gdziekolwiek jesteś. Jeszcze nigdy zdobywanie wiedzy nie było tak proste.