Polityka przestrzenna w strategiach "po nowemu"

Czego możesz spodziewać się podczas wykładu?

Dla kogo?

Jest w studium, ale będzie w strategiach – polityka przestrzenna gmin zmienia swoje dotychczasowe miejsce w systemie planowania. Zmienia się też jej zakres merytoryczny. Co to oznacza dla gmin? Czy gminom grożą jakieś pułapki? Czym właściwie jest polityka przestrzenna? Kto i jak powinien ją określać w strategiach? Czym będzie różniła się polityka przestrzenna w strategiach od tej dotychczasowej ustalanej w studium gmin? Na jakie przepisy prawa zwrócić uwagę?

Podczas webinarium odpowiemy na te pytania.

Porozmawiamy o strategiach z punktu widzenia ich komponentu przestrzennego. Zastanowimy się jak sprawnie poruszać się w tym nowym obszarze systemu planowania przestrzennego.

Webinar skierowany jest do specjalistów od planowania przestrzennego oraz strategicznego, służb planistycznych gmin, urbanistów, projektantów przestrzeni, przedstawicieli władz samorządowych, mieszkańców zainteresowanych udziałem w planowaniu przestrzeni.

Szkolenie odbyło się się on-line 17 października o godzinie 9:00 na platformie ZOOM. W chwili obecnej można zakupić nagranie i obejrzeć cały wykład wraz z sesją pytań i odpowiedzi.

Po zakupie webinaru otrzymają Państwo nagranie szkolenia, będzie można odtwarzać je wielokrotnie.


Ważne!

Jeśli chcą Państwo zakupić dostęp do szkolenia, ale zakup drogą elektroniczną jest utrudniony. Bardzo prosimy o e-mail na kontakt@eplas.pl