Pomoc eplas.pl

Elektroniczna Platforma Samorządowa, dostępna pod adresem https://szkolenia.eplas.pl/ to w pełni zautomatyzowane środowisko do zakupu szkoleń. Szkolenia podzieliliśmy na dwie kategorie:

W obu kategoriach są to te same szkolenia, jedyna różnica dotyczy ceny (samorządy zwolnione są z podatku VAT).

Proces resetu hasła i odzyskiwania konta

Krok 1

Wejdź na stronę https://szkolenia.eplas.pl

Krok 2

W górnym menu kliknij przycisk Zaloguj

Krok 3

Po przeniesieniu na podstronę logowania kliknij przycisk Nie pamiętasz hasła?

Krok 4

Wypełnij pole Nazwa użytkownika lub adres e-mail - najlepiej wpisz adres e-mail, którym dokonywałeś zakupu dowolnego szkolenia.

  • jeśli podasz adres e-mail, którego nie ma w bazie otrzymasz komunikat - Błąd: brak konta o takiej nazwie lub adresie e-mail.

Krok 5

Po podaniu poprawnego adresu e-mail Otrzymasz potwierdzenie, że na Twój adres e-mail został wysłany link potwierdzający. Przejdź do swojej skrzynki pocztowej.

Krok 6

W mailu od nas, zatytuowanym [Szkolenia eplas.pl] Resetowanie hasła, znajdziesz link, który należy kliknąć, aby przejść na podstronę, na której ustawisz swoje nowe hasło. Jeśli po 3 minutach nie otrzymasz tego e-maila, koniecznie sprawdź folder SPAM

Krok 7

Zobaczysz prosty formularz, w którym należy wypełnić pole nowego hasła. Strzałkami oznaczyliśmy kolejność postępowania:

  1. Kliknij przycisk Generuj hasło - będziesz miał gwarancję, że hasło będzie bardzo mocne i praktycznie nie do złamania
  2. Koniecznie zapisz sobie wygenerowane hasło (gdzieś na kartce lub systemie przechowywania haseł), które wyświetliło się na samej górze (strzałka nr 2)
  3. Kliknij przycisk Zapisz hasło

Krok 8

Po kliknięciu Zapisz hasło zostaniesz przeniesiony na podstronę z potwierdzeniem zmian oraz otrzymasz potwierdzenie zmian na swój adres e-mail.

Kliknij zaloguj się.

Krok 9

Kliknij Zaloguj się i w formularzu podaj dane swojego konta

Krok 10

WAŻNE

  • jeśli po resecie hasła i przejściu całej procedury ponownie klikniesz link w mailu z Krok 6 - zobaczysz błąd pokazany na zrzucie ekranu poniżej.